Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Náplň práce Web developer

Misia

Návrh, výroba a implementácia webových stránok.

Popis pracovnej pozície

Web developer zabezpečuje kompletný cyklus výroby web stránky od jeho návrhu, cez programovanie, tvorbu užívateľského rozhrania, nástroje pre správu obsahu až po zabezpečenie bezpečnostných požiadaviek a priebežnej technickej údržby. Primárnou úlohou web developera je stránku vytvoriť a po zverejnení stránky veľmi často aj jej technická údržba. Za obsah, jeho kvalitu a aktualizáciu primárne zodpovedá klient/prevádzkovateľ stránky, pričom samotné vkladanie obsahu vykonáva buď klient prostredníctvom systému na spraávu obsahu alebo web developer. Štruktúra a zložitosť web stránok je veľmi rozdielna. Od jednoduchej firemnej prezentácie obsahujúcej katalóg produktov, cez spravodajský informačný server a online obchody, až po rozsiahly portál verejnej správy.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Web developer

Naspäť

Partneri sekcie