Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Náplň práce Telekomunikačný špecialista

Misia

Odborná podpora, vyžadujúca si telekomunikačnú odbornosť, na úlohách a projektoch pre rôzne tímy/oddelenia v rámci organizácie.

Popis pracovnej pozície

Telekomunikačný Špecialista sa zúčastňuje na riešení úloh/projektov podľa prideleného zadania. Je to všeobecná kategória pre označenie odborníka v oblasti telekomunikácií. Špecialista je napr. členom expertného tímu a rieši čiastkovú úlohu analýzy a návrhu systému, alebo sa zúčastňuje na administrácii a monitoringu telekomunikačného systému, alebo podporuje obchodný tím.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Telekomunikačný špecialista

Naspäť

Partneri sekcie