Ponuky práce | technici.sk

Práca pre technikov?

Ponuky práce - informatika, konštrukcia, elektrotechnika, energetika, stavebníctvo, strojárstvo, výroba a telekomunikácie. Platový monitor.

Náplň práce Konzultant technickej podpory

Misia

Poskytovanie profesionálneho odborného poradenstva a konzultácií zákazníkom v rámci oddelenia predaja na diaĺku, telefonickou alebo emailovou komunikáciou.

Popis pracovnej pozície

Konzultant technickej podpory poskytuje kvalifikovanú technickú podporu pre koncových alebo firemných zákazníkov. Je súčasťou oddelenia predaja, resp. v úzkej väzbe na činnosť obchodného oddelenia. Na rozdiel od pracovníka v call centre, rieši rôznorodé aj špecifické a procesné problémy a je súčasťou oddelenia predaja. Komunikuje so zákazníkmi na diaľku bez osobného kontaktu. Odpovedá na telefonické volania alebo emailové dotazy - radí, konzultuje, rieši sťažnosti, nastavuje alebo aktivuje služby. V prípade poskytovania informácií pre zahraničie si práca bude vyžadovať znalosť cudzieho jazyka. Podľa typu firmy a poskytovaných služieb zamestnávateľ môže vyžadovať prácu na smeny.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Konzultant technickej podpory

Naspäť

Partneri sekcie